KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609419
nr 1460 9419
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1968. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:12:05
1.200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)